Pożegnanie roku szkolnego

I kolejne, pracowite 10 miesięcy dobiegło końca!

Pożegnanie roku szkolnego rozpoczęliśmy od Eucharystii w kościele parafialnym. Następnie na świetlicy szkolnej miały miejsce zwyczajne w tym dniu wydarzenia: wręczenie świadectw z wyróżnieniem i nagród, złożenie podziękować dla rodziców, nauczycieli, uczniów, wręczenie nagród za konkursy, które odbyły się w ciągu roku szkolnego, docenienie dzieci najgrzeczniejszych na świetlicy itp. Głos, oprócz Dyrektora, zabrał także ks. proboszcz Krzysztof Kocz, a także Przewodniczący Rady Rodziców; Pan Jacek Patelka wręczył nagrody dla nauczycieli, których uczniowie z sukcesem przygotowywali uczniów do konkursów przedmiotowych.

Wszystkim życzymy niezapomnianych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

Dziś: Irmy, Józefa
Jutro: Januarego, Konstancji
Napisałem do was, młodzi, że jesteście mocni i że nauka Boża trwa w was, i zwyciężyliście Złego
(1J 2,14b)