mobireg1

Cukierki - podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym począwszy od października, aż do kończ kwietnia klasa II i III pod opieką Pani Beaty Lewczyk i Marii Sachaj uczestniczyła w programie profilaktycznym "Cukierki". Program ten obejmował różnorodne działania mające na celu integrację uczniów, rozwijanie umiejętności rozpoznawania własnych uczuć, zdolności artystyczne oraz zwracał uwagę na różnorodne zagrożenia mogące uzależnić każdego z nas. Cały program osnuty był na bajce profilaktycznej pt. " Cukierki". Co tydzień spotykaliśmy się wspólnie ucząc się poprzez zabawę. Finał natomiast nastąpił na koniec kwietnia, kiedy to całej społeczności szkolnej oraz rodzicom przedstawiliśmy spektakl oparty na treści bajki. Wszystkim bardzo podobało się przedstawienie, a uczniowie biorący udział w programie byli bardzo zadowoleniu z efektów tej długofalowego zadania szkolnego.

Nauczyciel informatyki

Dziś: Bogny, Apolinarego
Jutro: Kingi, Krystyny
Rzekł więc Jezus do Dwunastu: Czyż i wy chcecie odejść?
(J 6,67)