U Wojtka było super!

6 czerwca klasa druga wybrała się na wycieczkę do domu rodzinnego Wojtka, do Sokołowa. Mogliśmy tam oglądać wiejskie gospodarstwo, psy , koty, kury i kozy, wiejskie maszyny, ogródek, pola i łąki. Utrwalaliśmy wiedzę z ostatnich lekcji, dotyczącą roślin i zwierząt na polach i łąkach. Na żywo wszystko było znacznie ciekawsze. Mieliśmy też wyjątkową okazje, aby spróbować wydoić kozę. Nie było to zbyt łatwe. Była degustacja kozich serów, wspólny posiłek na tarasie, zabawy na powietrzu, zaplatanie wianków i karmienie kóz . Wspólnie uznaliśmy tę wycieczkę za najbardziej udaną. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji wycieczki i miłe przyjęcie.

Dziś: Irmy, Józefa
Jutro: Januarego, Konstancji
Napisałem do was, młodzi, że jesteście mocni i że nauka Boża trwa w was, i zwyciężyliście Złego
(1J 2,14b)