VI Szkolny Konkurs Recytatorski

W dniu 14 lutego odbył się w naszej szkole kolejny już Szkolny Konkurs Recytatorski, pod hasłem pasującym jak ulał do daty: " Kochamy poezję". Wzięło w nim udział czternaścioro uczniów naszej szkoły. W kategorii młodszej recytowało dziesięcioro uczniów, którzy  byli przygotowywani do konkursu od początku roku szkolnego na kółku recytatorskim prowadzonym przez Panią Martę Kozłowską. Byli to: Alicja Bałazy, Jan Sieciechowicz, Helena Kiraga, Sandra Wieliczko, Agnieszka Dudek, Magdalena Terech, Paulina Steciąg, Anna Bratuś oraz Bernard Bałazy. W grupie starszej wystąpili: Maksymilian Gradziuk, Wiktoria Herman, Maria Gradziuk i Jonasz Babij. Wszyscy uczniowie zaprezentowali piękne, często też zabawne wiersze, które rozbawiły i zachwyciły wszystkich słuchających. Wzbudziły też chęć zgłoszenia się na konkurs w innych dzieciach. Recytacje oceniało jury w składzie: Pani Maria Sachaj, Pani Ewelina Pielech, Pan Tomasz Przywarty.

Ono zadecydowało o nominacjach do kolejnego etapu na poziomie powiatowym. Otrzymali ją: Jan Sieciechowicz, Agnieszka Dudek , Anna Bratuś oraz Maksymilian Gradziuk, Maria Gradziuk i Jonasz Babij.  Wszystkim serdecznie gratulujemu!:)

j.angielski, kl. I-III

j. niemiecki, kl I-VIII

Dziś: Daniela, Dalidy