„Jan Paweł II do Młodych” - konkurs

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie Plastyczno – Religijnym „Jan Paweł II do Młodych” Organizatorem był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Nowej Soli „Spożywczak”  im. Jana Pawła II. Uczniowie wykonywali pracę plastyczną inspirowaną  przesłaniem i spotkaniami papieża z młodzieżą podczas swojego pontyfikatu. W 14 rocznicę Jego śmierci, 2.04.2019   odbyło się zakończenie konkursu, uroczyste rozdanie nagród połączone z otwarciem wystawy prac.

W kategorii klas ponadpodstawowych Karolina Bielicz zajęła II miejsce oraz wyróżnienia otrzymały Zosia Ciesielska i Karolina Żygas z kl.3 Gim. W kategorii klas szkoły podstawowej wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Trzebińska oraz Wojciech Bielicz kl.7.

Dziś: Jerzego, Wojciecha, Idziego
Jutro: Aleksego, Horacego
Rzekł więc Jezus do Dwunastu: Czyż i wy chcecie odejść?
(J 6,67)