Turniej historyczny

W piątek 26.04 w związku ze zbliżającym się świętem  Konstytucji 3 Maja odbyła się w szkole konkurs historyczny na temat tego ważnego wydarzenia. Udział wzięły klasy szkoły podstawowej od IV do VIII i III gimnazjum. Trzyosobowe drużyny udzielały odpowiedzi na pytania. W ostatecznej klasyfikacji zwyciężyła klasa VIII (Bartłomiej Patelka, Szymon Wąsiewicz i Jędrzej Irzykiewicz), drugie miejsce zajęła klasa III gimnazjum (Karolina Bielicz, Zofia Ciesielska i Jan Kiraga), a trzecie - czwartoklasiści (Wiktoria Herman, Maksymilian Gradziuk i Kacper Petreczko).

Po turnieju szkolny teatr "Galimatias" zaprezentował sztukę "Pif! Paf! Jesteś trup". Grupa przygotowuje się do wojewódzkich przeglądów teatralnych.

Dziś: Marka, Jarosława
Jutro: Marzeny, Marii, Klaudiusza
Żywe jest słowo Boże i skuteczne, zdolne osądzić pragnienia i myśli serca
(Hbr 4,12)