Pożegnanie klasy VIII i III gimnazjum

We wtorek 18.06 odbyło się pożegnanie sporej grupy uczniów (28 osób) kończących szkołę. W związku z reformą oświaty edukację kończy klasa VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum. Pierwszym punktem programu były występy muzyczne uczniów klasy VI. Następnie obydwie klasy podziękowały nauczycielom za wspólnie spędzone chwile. Po tym uczniowie klasy VII zaśpiewali piosenkę na pożegnanie. Kolejnym punktem programu był turniej, w którym obydwie klasy zmierzyły się w różnych konkurencjach. Rywalizację o włos wygrali gimnazjaliści. Pożegnanie nie mogło się odbyć bez wręczenia przez Pana Dyrektora pamiątkowych Słoneczników oraz drogowskazu na dalszą drogę - egzemplarzy Pisma Świętego. Imprezę zamknęła prezentacja pokazująca zdjęcia z życia każdej z klas. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tej wspaniałej uroczystości. A absolwentom, choć łza się kręci w oku, życzymy powodzenia i mądrości na dalszej drodze życia.

Zebranie z rodzicami

20 listopada - godz. 17.00

j.angielski, kl. I-III

Dziś: Grzegorza, Salomei