Pomoc dla Eli

Szanowni Państwo,
mam na imię Ewelina i jestem mamą Eli. Zwyczajną, kochającą i pragnącą dla swojego dziecka szczęśliwego życia. Ela ma 5 lat mieszka w Stypułowie i od urodzenia choruje na kraniostenozę. W wyniku choroby jest znacznie opóźniona psychoruchowo. Gdy miała 15 miesięcy przeszła operację czaszki w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Nie chodzi samodzielnie nie mówi, pojawiła się epilepsja. Po obserwacjach stwierdzono Mózgowe Porażenie Dziecięce. Jest dzieckiem bardzo ciekawym świata, radosnym, uśmiechniętym uwielbia zabawy z rówieśnikami, spacery bo prowadzona za rączkę świetnie sobie radzi. Mimo swojej niepełnosprawności nie ma dnia aby na jej buzi nie gościł uśmiech.

Aby mogła osiągnąć samodzielność musi być systematycznie rehabilitowana. To proces długotrwały i niestety bardzo kosztowny. Na szczęście dający w ciąż ogromne efekty. Do dziś dnia przeszła długą drogę. Sama siedzi, potrafi wstać podtrzymując się czegokolwiek, wypowie słowa "mama" na które tak długo czekałam. To wszystko udało się dzięki ciągłej rehabilitacji i wielu terapiom.

Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w zbiórce plastikowych nakrętek, cały dochód zostanie przeznaczony na turnusy rehabilitacyjne Eli. Koszt jednego dwutygodniowego pobytu to 5 tys. zł. Za 1kg plastikowego odpadu zostanie wypłacona 1zł na subkonto Eli.

Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc.
Kontakt: ewel75@o2.pl, tel. 604 595 533

Aby wspomóc rehabilitację Eli przynieś do szkoły nakrętki oraz zużyte płyty CD lub DVD

Dziś: Viktoryna, Helmuta
Jutro: Anieli, Leonarda