Katolicka Szkoła Podstawowa

W NOWEJ SOLI IM. ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ

mobireg1

Antosia

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Sukcesy Szkolne

 
SUKCESY UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
 
1.  Wojewódzki konkurs przedmiotowy z matematyki 
 
Tytuł Laureata - Bartłomiej Patelka
 
2. Wojewódzki konkurs przedmiotowy z języka polskiego
 
Tytuł finalisty - Anna Irzykiewicz 
 
3. Wojewódzki konkurs przedmiotowy z geografii 
 
Tytuł finalisty - Maciej Kiraga
 
4. XII Powiatowy Przegląd Piosenki Religijnej "Pieśnią moją jest Pan"
 
III miejsce - Miranda Babij w kategorii soliści
 
wyróżnienie Tosława Patelka, Maria Gradziuk w kategorii soliści
 
III miejsceCzarne Stopy" w składzie Jan Patelka, Bartłomiej Patelka, Piotr Stoparczyk w kategorii zespół
 
5. Lubuski Konkurs Recytatorski Pro Arte 2018
 
Tytuł Finalisty - Wiktoria Herman 
 
Awans do finału wojewódzkiego - Anna Bratuś
 
6. Lubuska Gala Teatralna Scena Dziecięca Pro Arte 2018 
 
Wyróżnienie: Dzikusy w spektaklu "Liliputy i giganci" 
 
7. Lubuska Gala Teatralna Scena Młodzieżowa Pro Arte 2018    
 
Tytuł Finalisty - Galimatias za spektakl "Balladyna"
 
Wyróżnienie indywidualne za grę aktorską - Maciej Kiraga 
 
8. XVI Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny
 
I miejsce w kategorii klas V zajęła para Kornelia Budzan i Jakub Faron 
 
II miejsce w kategorii klas VII zajęli Piotr Dziuba i Bartłomiej Patelka
 
III miejsce w kategorii klas V zajęli Bożesława Patelka i Bartłomiej Ejkiewicz 
 
9. VIII Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej
 
II miejsceDominik Ciesielski 
 
I miejsce - Maria Gradziuk.
 
wyróżnienie "Czarne stopy" w składzie: Piotr Stoparczyk, Bartłomiej Patelka oraz Jan Patelka 
 
10. Finał ponadwojewódzkiego konkursu przyrodniczego "Płazy i gady Polski“
 
wyróżnienie - Zuzanna Bator 
 
11. III powiatowy konkurs o świętych i błogosławionych - św. Stanisław Kostka 
 
I miejsce Maciej Kiraga,
 
II miejsceWeronika Bielicz
 
III miejsce Karolina Bielicz
 
12. XIX Mini Bieg Solan
 
II miejsce - Aleksandra Ducka
 
13. Kangur matematyczny 2018
 
Wynik bardzo dobry - Bartłomiej Patelka
 
Wyróżnienie - Maciej Gradziuk, Julia Gradziuk, Jakub Faron, Wiktoria Herman 
 
14. Czwartki Lekkoatletyczne 
 
Sukcesy:  Jagoda Wawrzykowska,  Aleksandra Ducka

SUKCESY UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

8 listopada 2016  
XV Gimnazjalny Konkurs Historyczny "Dzieje miejscowości powiatu nowosolskiego"

I miejsce - Jakub Małyszak, klasa III Gimnazjum

9 listopada 2016  
XI Powiatowy Przegląd Piosenki Religijnej "Pieśnią moją jest Pan"

I miejsce - Klara Lachowicz, klasa V Szkoły Podstawowej

10 listopada 2016
Bieg o niepodległość

I miejsce w biegu na 660 metrów dziewcząt - Aleksandra Ducka, klasa VI Szkoły Podstawowej

II miejsce w biegu na 660 metrów dziewcząt - Elwira Biel, Klasa VI Szkoły Podstawowej

II miejsce w biegu na 1000 metrów chłopców - Wojciech Bielicz, Klasa V Szkoły Podstawowej

 
SUKCESY UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
 

I miejsce Klara Lachowicz w kategorii soliści

wyróżnienie - Bogusława Patelka w kategorii soliści

II miejsce - Lidia i Róża Kiraga w kategorii duety

wyróżnienie: Bożesława i Bogusława Patelka w kategorii duety

wyróżnienie: Weronika Bielicz, Julia Gradziuk, Anna Irzykiewicz, Eliza Janus w kategorii zespołów wokalnych

2. Konkurs plastyczny „Bezpiecznie w rodzinie. Stop przemocy – przerwij milczenie!”

wyróżnienie: Dominika Jakubiszyn 

3. IX Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

I miejsce: Klara Lachowicz, soliści kl. I-III SP

II miejce: Lidia KiragaJagoda WawrzykowskaBożesława PatelkaAmelia Steciąg w kategorii zespołów kl. I-III SP

wyróżnienie: Amanda Norkiewicz, Kornelia Budzan w kategorii zespołów kl. I-III SP

II miejsce: Anna Irzykiewicz w kategorii solistów klas IV - VI SP

wyróżnienie: Julia Gradziuk w kategorii solistów klas IV - VI SP

I miejsce w kategorii zespołów klas IV-VI SP schola parafialna Boże Iskierki: Lidia i Róża Kiraga, Bogusława Patelka, Eliza Janus oraz Weronika i Karolina Bielicz.

4.  XXXIII Konkurs Przyrodniczy

Tytuł finalisty: Elwira Biel  

5. Wojewódzki konkurs z historii i społeczeństwa

Tytuł Laureta: Bartłomiej Patelka

6. Kangur matematyczny 

II nagroda wynik bardzo dobry: Bartłomiej Patelka

wyróżnienie: Piotr Ciesielski 

7. Dziecięcy Festiwal Piosenki - Finał Lubuski Pro Arte 2015

Tytuł Finalisty wojewódzkiego: Klara Lachowicz

8. Powiatowy Konkurs czytelniczy "Demoniczny Damianek czyli Mistrz Kłopotów" 

II miejsce: Jędrzej Irzykiewicz 

IV miejsce ex aequo: Bartłomiej Patelka, Elwira Biel

9. Lubuski Konkurs Recytatorski Pro Arte 2015

wyróżnienie w wojewódzkim finale: Jonasz Babij

10. VI Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

I miejsce: Klara Lachowicz

11. XVI  Mini Bieg Solan

I miejsce w kategorii szkół podstawowych

II miejsce w kategorii gimnazjum

12. Lubuska Gala Teatralna Scena Dziecięca Pro Arte 2015

Tytuł Finalisty: Dzikusy w spektaklu "Kruszynka"  

SUKCESY
W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 

1. Powiatowy Konkurs Historyczny - "Dzieje ziemi powiatu nowosolskiego"

III miejsce Aleks Joński, opiekun M. Bielicz

2. Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej

III miejsce - Schola "Załoga Boga" w kategorii zespołowej, opiekun p. A. Mosorzewska

III miejsce - Julia Gradziuk w kategorii soliści, opiekun p. A. Mosorzewska

3. Wojewódzki Konkurs Poezji Angielskiej

III miejsce - Katarzyna Faron, opiekun p. A. Sieciechowicz

VII miejsce - Maciej Kulczycki, opiekun p. A. Sieciechowicz

4. Powiatowy Przegląd Teatrów Profilaktycznych 

I miejsce - "Galimatias", opiekunowie: A. Sieciechowicz, R. Bielicz, T. Przywarty

Wyróżnienie za najlepszą grę aktorską

5. Powiatowy Konkurs Szopek Wigilijnych

II miejsce - Julia Kraszewska, opiekun p. E. Grzelak

III miejsce - Małgorzata Faron, opiekun p. E. Grzelak

6. Powiatowe Spotkanie Grup Kolędniczych i Jasełkowych PRO ARTE 2014

I miejsce - "Dzikusy", opiekunowie, p. A. Sieciechowicz, p. R. Bielicz, p. T. Przywarty

7. Wojewódzkie Spotkanie Grup Kolędniczych i Jasełkowych PRO ARTE 2014

Tytuł Laureata - "Dzikusy", opiekunowie, R. Bielicz, T. Przywarty

8. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. Polskiego

Tytuł Finalisty - Małgorzata Faron, opiekun A. Petreczko

9. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki

Tytuł Finalisty - Katarzyna Faron, Bartłomiej Walentowski, opiekun T. Przywarty

10. Lubuska Gala Teatralna o statuetkę “KOZIOŁKA MATOŁKA” PRO ARTE 2014

Wyróżnienie za najlepszą grę aktorską: Eliza Janus, Weronika Bielicz oraz Aleks Joński 

Nagroda specjalna za działalność teatralną dla obu teatrów - Statuetka Koziołka Matołka 

11. Ogólnopolski Konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY"

Tytuł Laureata - Bartłomiej Patelka, opiekun p. Irmina Pawlikowska

12. XIV Powiatowy Konkurs Czytelniczy pod hasłem "Przygody Lusi"

I  miejsce - Bartłomiej Patelka, opiekun p. I. Pawlikowska

III miejsce - Elwira Biel, opiekun p. I. Pawlikowska

13. Ogólnopolski konkurs z j. angielskiego "Leon"

IV miejsce - Elwira Biel, opiekun p. N. Lau

14. Lubuski Konkurs Recytatorski Pro Arte 2014 

Tytuł Laureata wojewódzkiego - Jonasz Babij, opiekun p. Beata Lewczyk

Tytuł Finalisty wojewódzkiego - Klara Lachowicz, opiekun p. Maria Sachaj

15. Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

II miejsce - Jędrzej Irzykiewicz, opiekun p. I. Pawlikowska

16. IX Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej "Pamięci Jana Pawła II"

III miejsce - Amanda Norkiewiczw kategorii Szkół Podstawowych kl. 1-3

Wyróżnienie: Jagoda Wawrzykowska kl. 1-3, Aleks Joński kl. III Gim

Oferta Pracy

Nauczyciel informatyki,

 Spec. ds. księgowości i kadr

tel. 724 600 111

ZBIERAMY NA PLAC ZABAW

Przekaż 1% podatku

IMG 20170126 071012

w ub. roku 2024,48 zł

(w tym z 1% 754 zł)

Imieniny


Dziś: Marii, Napoleona
Jutro: Stefana, Rocha
A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu
(Łk 2,35)

certyfikat

certyfikat

logo-II-TF

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

pije mleko swiat podbije

owoce w szkole rgb