Turniej w Tenisie Stołowym

Wojewódzki Turniej Rodzinny w Tenisie Stołowym - Regulamin

Organizator: Uczniowski Klub Sportowy „Spartakus Otyń”.

Partnerzy: Zespół Szkół w Otyniu.

Miejsce rozgrywek: Zespół Szkół w Otyniu, ul. Żeromskiego 3.

Program:

9:00 – otwarcie turnieju, przywitanie gości honorowych.

10:00 – gry eliminacyjne w grupach

13:00-13:30 – przerwa

13:30- 15:00 gry o miejsca

rozdanie nagród, zakończenie turnieju

Kategorie:

- początkujący – dzieci z roczników 2008 i młodsze ( w uzasadnionych przypadkach dzieci starsze rocznik 2007-2008)

- młodziczka – dziewczynki z roczników 2004 – 2007

- młodzik – chłopcy z roczników 2004 – 2007

- kadetka – dziewczęta z roczników 2003 – 2001

- kadet – chłopcy z roczników 2003 – 2001

- open – bez ograniczeń wiekowych i wymogu pokrewieństwa

System gier uzależniony będzie od ilości drużyn w poszczególnych kategoriach. Mecz drużyny to: gry singlowe dziecko przeciwko dziecku, dorosły przeciwko dorosłemu lub drugiemu zawodnikowi przeciwnej drużyny ( w przypadku rodzeństwa lub kuzynostwa) oraz gra deblowa. W kat. open mecz to: dwie gry singlowe i debel.
Nagrody: za miejsca 1-4 w poszczególnych kategoriach drużyny otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy, dla wszystkich uczestniczących rodzin dyplomy za uczestnictwo oraz pamiątka naszego Klubu, Dodatkowo przedstawiciele drużyn będą mieli prawo w losowaniu upominków rzeczowych.

Uczestnictwo: prawo startu w turnieju w kategoriach: początkujący, młodzik, młodziczka, kadet, kadetka, mają drużyny rodzinne (min. 2 osoby), których zawodnicy są ze sobą spokrewnieni (np. dziecko +rodzic, dziadek, wujek itp. lub rodzeństwo i kuzynostwo). O przynależności do poszczególnych kategorii decyduje wiek dziecka. W kategorii open mogą grać drużyny (2-3 osobowe) bez ograniczeń wiekowych i wymogu pokrewieństwa.

Turniej ma formę rodzinnej zabawy dlatego przynależność do grup eliminacyjnych w poszczególnych kategoriach turnieju będzie losowa. Zgłoszenia do turnieju ze względów organizacyjnych przyjmowane będą do 27. 10.2016r. drogą telefoniczną (Tel. 668 917 573). W dniu turnieju nie będą przyjmowane zapisy. Podczas turnieju będzie można zjeść wspólny rodzinny obiad. Zamówienia obiadów proszę zgłaszać podczas zapisu drużyny do turnieju. Dla wszystkich uczestników przewidziane ciepłe i zimne napoje oraz ciasto i słodycze. W naszym rodzinnym turnieju nie ma wpisowego. Fundatorami nagród na turniej są: Gmina Otyń, Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, UKS Spartakus Otyń, Bank Spółdzielczy w Nowej Soli, Drukarnia ROL-PEX, Lucjan Błaszczyk, goście z Belgii: Alain Kapuszinski i Kinga Koza, osoby prywatne.

Dziś: Czesława, Agnieszki
Jutro: Bartosza, Feliksa
Idźcie na rozstajne drogi i zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie
(Mt 22,9)