Misterium Wielkanocne
W środę klasa VI pod kierunkiem pani Eli Maślankowskiej zaprezentowała piękne przedstawienie poruszające tematykę odkupienia, które dokonało się na Krzyżu i jego wpływu na losy człowieka. Młodzi aktorzy zaprezentowali dwa plany wydarzeń. Pierwszy ukazywał mękę śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa, a drugi wpływ tych wydarzeń na losy bohaterów - współczesnych uczniów. Dziękujemy opiekunce i uczniom za wprowadzenie nas w czas Świąt Paschalnych.














