Szkolny Konkurs Recytatorski
W środę 11 marca odbył się w naszej szkole szkolny konkurs recytatorski. Wzięło w nim udział prawie 30 uczniów z klas I–VI, którzy zaprezentowali wybrane przez siebie utwory poetyckie. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, odwagą i piękną interpretacją wierszy.
Po długich obradach jury postanowiło wyłonić aż 12 uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Nowym Miasteczku.
Nominowani uczniowie:
Klasy I–III:
Martyna Haniszewska
Nela Zakrzewska
Stanisław Kondracki
Rozalia Kiraga
Małgorzata Bielicz
Ewa Musiejkiewicz
Antoni Musiejkiewicz
Urszula Bielicz
Klasy IV–VI:
Miriam Babij
Kornelia Steciąg
Jakub Dubec
Jan Musiejkiewicz
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za włożony trud i przygotowanie swoich wystąpień.
Szczególne podziękowania kierujemy również do jury, które obradowało w składzie: Pani Elżbieta Maślankowska, Pani Jolanta Piechowiak oraz Pan Tomasz Przywarty.
Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów w kolejnym etapie konkursu!














