OGÓLNOPOLSKI PROGRAM "ZDROWA KLASA"
Dziś naszą szkołę odwiedziła pani Wiktoria, dietetyk kliniczny i sportowy. Rozpoczęła ona realizację ogólnopolskiego programu profilaktycznego pt. "Zdrowa klasa". Pierwszym etapem była diagnoza środowiska szkolnego pod kątem właściwego odżywiania oraz zdrowego stylu życia. Kolejnym będzie spotkanie z rodzicami i uczniami, omówienie wyników oraz wskazówki do ewentualnej poprawy sposobu odżywiania i niewłaściwych nawyków. Będzie też możliwość indywidualnego spotkania z panią dietetyk. Wszystko to ma służyć zdrowiu naszych dzieci.














