Dzień Wiosny w klasach I-III
W pierwszy dzień wiosny w klasach I-III nie było nudy! Najpierw zrobiliśmy swoją własną , piękną łąkę, tak aby wiosna już wiedziała, że nie ma już odwrotu! Bo bardzo długo na nią czekaliśmy! A następnie zabraliśmy się za przygotowanie i oczywiście najważniejsze zjedzenie naszych zdrowych przekąsek! To był udany dzień!














