Utworzono: piątek, 27, marzec 2026 19:14 | Super User | Odsłony: 158
W czwartek uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przeżyli nabożeństwo pokutne i Sakrament Pokuty i Pojednania. Dziękujemy braciom kapucynom Mateuszowi i Mirosławowi oraz księdzu Tomaszowi za ich posługę.