Jesteśmy w finale wojewódzkim!
27 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Miasteczku odbyły się powiatowe prezentacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, organizowanego w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży Pro Arte 2026.
Wśród blisko 100 uczestników nominację do finału wojewódzkiego zdobyli Antoni Musiejkiewicz z klasy III oraz Kornelia Steciąg z klasy IV.
Serdecznie gratulujemy wszystkim recytatorom oraz ich opiekunom i życzymy dalszych sukcesów na etapie wojewódzkim!
zdjecia ze strony: Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Miasteczku














