Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Pro Arte”
Za nami rozstrzygnięcie etapu rejonowego Lubuskiego Konkursu Plastycznego „Pro Arte”. Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów, którzy zaprezentowali wysoki poziom artystyczny, kreatywność oraz duże zaangażowanie w przygotowanie swoich prac.
Z radością informujemy, że nominację do finału – w swojej kategorii wiekowej – zdobył Sajmon Stachowiak.
W konkursie udział wzięli: Karolina Haniszewska, Mia Marzec, Miriam Babij, Martyna Haniszewska, Sajmon Stachowiak
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły. Sajmonowi życzymy powodzenia w finale i dalszych sukcesów artystycznych!














