IV BIEG FUNDACJI JUPI
W sobotę 18 kwietnia odbył się IV bieg charytatywny ze zbiórką dla osób niepełnosprawnych organizowany przez fundację JUPI. Było bardzo kolorowo, gdyż uczestnicy biegli w kolorowych skarpetkach. Naszą szkołę na bardzo długim dystansie 4 km reprezentowali: Łucja Polewska z klasy ll (wraz z mamą), Marysia Karimow z kl. VII oraz Jasiu i Stasiu Jakubas z kl. IV. Wszystkim ogromnie gratulujemy chęci niesienia pomocy potrzebującym, wrażliwości, a także determinacji i wytrwałości.














