KONKURS FOTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY
Zimowy konkurs fotograficzny, dotyczący bezpieczeństwa podczas ferii zimowych pt. "Bezpieczne Ferie - Uchwyć Dobry Wzór" został rozstrzygnięty. Uczeń kl. VI - Jan Musiejkiewicz wykonując bardzo ciekawą fotografię zajął w nim ll miejsce.
Konkurs organizowała Komenda Wojewódzka Policji, Wojewoda Lubuski, Lubuski Kurator Oświaty, a skierowany był do kl. VI-Vlll szkół podstawowych. Doceniono oryginalność przekazu, kreatywność oraz uwzględnienie najważniejszego tematu, czyli bezpieczeństwa podczas ferii i ograniczenia zachowań ryzykownych podczas zimowych zabaw. Bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy Jankowi sukcesu, życząc kolejnych, a przy tej okazji zachęcamy uczniów, żeby o bezpieczeństwie pamiętali zawsze, nie tylko w zimie.














