Katolicka Szkoła Podstawowa

W NOWEJ SOLI IM. ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ

 
ZaPisy Do SZKOŁY - Nabór trwa
 

Z sukcesem w konkursie „Cukierku, Ty łobuzie!”

25 kwietnia 2026 roku w SP3 odbył się międzyszkolny konkurs czytelniczy dla klas I-IV pt. „Cukierku, Ty łobuzie!". W wydarzeniu brało udział 3 uczniów: Martyna Haniszewska, Daria Zawierucha oraz Szymon Krzeszewski. Wszystkim należą się wielkie gratulacje, ponieważ poziom rywalizacji był bardzo wysoki. Szczególne gratulacje dla Szymona Krzeszewskiego z klasy 4, który zajął 2 miejsce! 

Cieszymy się, że wśród naszych uczniów mamy miłośników czytelnictwa. Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 3 za zaproszenie na to wspaniałe wydarzenie. Wkrótce przed nami także podsumowanie Wielkiej Ligi Czytelników.

 

Jadłodzielnia

Imieniny


Dziś: Barnaby, Radomiła
Jutro: Janiny, Jana
Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?
(Łk 6,41)

certyfikat

certyfikat

logo-II-TF

pije mleko swiat podbije

owoce w szkole rgb