Z sukcesem w konkursie „Cukierku, Ty łobuzie!”
25 kwietnia 2026 roku w SP3 odbył się międzyszkolny konkurs czytelniczy dla klas I-IV pt. „Cukierku, Ty łobuzie!". W wydarzeniu brało udział 3 uczniów: Martyna Haniszewska, Daria Zawierucha oraz Szymon Krzeszewski. Wszystkim należą się wielkie gratulacje, ponieważ poziom rywalizacji był bardzo wysoki. Szczególne gratulacje dla Szymona Krzeszewskiego z klasy 4, który zajął 2 miejsce!
Cieszymy się, że wśród naszych uczniów mamy miłośników czytelnictwa. Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 3 za zaproszenie na to wspaniałe wydarzenie. Wkrótce przed nami także podsumowanie Wielkiej Ligi Czytelników.














