XXV MINIBIEG SOLAN
W niedzielę 10 maja odbył się już XXV MINIBIEG SOLAN im. Edwarda Mazurkiewicza. Naszą szkołę reprezentowało sporo uczniów: Martyna i Karolina Haniszewskie, Henryk Kiraga, Kasia Kawalec, Ula i Gosia Bielicz, Ewa i Antek oraz Jan Musiejkiewicz, Mieszko Nowakowski, Jakub i Dominik Dubec, Łukasz Radziszewski, Miriam i Tobiasz Babij, Szymon Krzeszewski, Kasia Sieciechowicz, Kamil Benesz, Sajmon Stachowiak. Wszyscy dobiegli, otrzymując dyplomy i medale, a oprócz tego Tobiasz w losowaniu nagród rzeczonych i pieniężnych otrzymał kupon do sklepu rowerowego. Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zamiłowania do sportu i życzymy radości, którą uprawianie go daje!














