Już po egzaminach
Od 11.05. do 12.05 nasi najstarsi uczniowie przystępowali do egzaminu z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki i już dziś gratulujemy wszystkim uczniom wytrwałości oraz zaangażowania. Dziękujemy również nauczycielom i rodzicom za wsparcie oraz dobre słowo w tych ważnych dniach.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.














