Jan nagrodzony
W piątek rano odwiedził nas pan policjant, który na porannym apelu wręczył Janowi Musiejkiewiczowi z kl. VI nagrody za zajęcie II miejsca w konkursie fotograficznym "Bezpieczne ferie". Fundatorami nagród byli: wojewódzki komendant policji, wojewoda lubuski oraz lubuski kurator oświaty.















