Utworzono: sobota, 16, maj 2026 08:58 | Super User | Odsłony: 50
W piątek miał miejsce koncert uczniów szkoły muzycznej (głównie także naszych). Po występach nauczycielka szkoły muzycznej pani Renata Wojtkowiak poprowadziła warsztaty rytmiczne dla klas I-III. Zapraszamy do galerii.