Z wizytą u Alpak
W poniedziałek 18 mają klasy I-IV wyruszyły do Alpakowej Zagrody w Koźli. Dowiedzieliśmy się bardzo ciekawych rzeczy! Czy ktoś wiedział, że Alpaki mają trzy żołądki?! My absolutnie nie, ale to nie jedyna ciekawostka o tych sympatycznych zwierzętach. Oprócz tego, uczestniczyliśmy w warsztatach plastycznych, a na koniec mieliśmy ognisko z pysznymi kiełbaskami. Pogoda dopisała, humory też! Wycieczka bardzo udana!














