WARSZTATY DLA MAMY I TATY
19 maja nasi uczniowie - wolontariusze z kl. Vlll pod opieką p. Renaty po raz kolejny odwiedzili Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowej Soli. Wraz z podopiecznymi ośrodka - dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami - robili upominki z okazji nadchodzącego Dnia Mamy i Taty. Dla mam były to piękne wazoniki z kwiatami, a dla ojców "koszula z krawatem". Dzieci z ośrodka miały w tym dniu bardzo dużo energii, ale nasi wolontariusze mieli do nich mnóstwo cierpliwości. Warsztaty jak zawsze świetnie się udały, a w nagrodę wszyscy zajadali się domowymi, pysznymi pączkami. Bardzo dziękujemy paniom z SOSW za wspaniałą współpracę i obiecujemy, że w przyszłym roku szkolnym przyjdziemy z kolejnymi wolontariuszami z naszej szkoły.














