Dzień mamy i taty w I klasie
Uczniowie klasy pierwszej zaprosili swoich rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Było to wyjątkowe wydarzenie pełne radości i wzruszeń. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały rodzicom program artystyczny, w którym znalazły się scenki humorystyczne, piosenki, taniec i słowa wyrażające miłość i wdzięczność. Podczas przedstawienia nie zabrakło uśmiechu wzruszeń oraz ukradkiem ocieranych łez. Po pięknym występie dzieci wręczyły swoim rodzicom upominki a po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek. Na stołach znalazły się owoce, warzywa, galaretki oraz lody, które cieszyły się powodzeniem wśród najmłodszych.
Dużo radości sprawiła wszystkim zabawa "Dzieci kontra Rodzice" a wspólna aktywność i rozmowy sprzyjały integracji, budowaniu więzi i tworzeniu pięknych wspomnień. Dla dzieci i rodziców był to czas spędzony w serdecznej i rodzinnej atmosferze, w gronie klasowej społeczności.














