Uczestnicy konkursu na swoich fotografiach przedstawiali przejawy wiosennego ożywienia. Wszystkie prace były pełne kolorów, kreatywności i wiosennej energii.
Laureatką konkursu została Mia Marzec z klasy VII. Gratulujemy zwyciężczyni i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział!