Podchody
W sobotę (27.02) ruszyliśmy do lasu na podchody. Pogoda dopisała, choć było zimno. Podzieliliśmy się na dwie grupy: dziewcząt i chłopców. Najpierw uciekali chłopcy, następnie dziewczęta. Grupa pościgowa była dyskretnie obserwowana, co widać na załączonych zdjęciach. Zabawa dostarczyła dużo radości, co także widać na fotografiach. Do zobaczenia w przyszłym miesiącu - mamy nadzieję, że już na rowerach!














