Konkurs przyrodniczy
W sobotę (5.03) w Świebodzinie odbył się XXXIV konkurs przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa lubuskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Wojciech Bielicz z kl. IV, Elwira Biel i Bartłomiej Patelka z kl. V oraz Zofia Ciesielska i siostry: Dominika i Karolina Żygas z kl. VI.
Poziom konkursu był bardzo wysoki, ty bardziej więc cieszą sukcesy naszych uczniów. Bartłomiej Patelka zakwalifikował się do ścisłego finału i ostatecznie zajął nagradzane VIII miejsce. Natomiast Karolina Żygas i Wojciech Bielicz, podobnie jak Bartek, wywalczyli awans do etapu międzywojewódzkiego, który odbędzie się 23 kwietnia także w Świebodzinie. Gratulujemy!
















