Katolicka Szkoła Podstawowa

W NOWEJ SOLI IM. ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ

 
ZaPisy Do SZKOŁY - Nabór trwa
 

Jan nagrodzony

W piątek rano odwiedził nas pan policjant, który na porannym apelu wręczył Janowi Musiejkiewiczowi z kl. VI nagrody za zajęcie II miejsca w konkursie fotograficznym "Bezpieczne ferie". Fundatorami nagród byli: wojewódzki komendant policji, wojewoda lubuski oraz lubuski kurator oświaty.

Już po egzaminach

Od 11.05. do 12.05 nasi najstarsi uczniowie przystępowali do egzaminu z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki i już dziś gratulujemy wszystkim uczniom wytrwałości oraz zaangażowania. Dziękujemy również nauczycielom i rodzicom za wsparcie oraz dobre słowo w tych ważnych dniach. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

XXV MINIBIEG SOLAN

W niedzielę 10 maja odbył się już XXV MINIBIEG SOLAN im. Edwarda Mazurkiewicza. Naszą szkołę reprezentowało sporo uczniów: Martyna i Karolina Haniszewskie, Henryk Kiraga, Kasia Kawalec, Ula i Gosia Bielicz, Ewa i Antek oraz Jan Musiejkiewicz, Mieszko Nowakowski, Jakub i Dominik Dubec, Łukasz Radziszewski, Miriam i Tobiasz Babij, Szymon Krzeszewski, Kasia Sieciechowicz, Kamil Benesz, Sajmon Stachowiak. Wszyscy dobiegli, otrzymując dyplomy i medale, a oprócz tego Tobiasz w losowaniu nagród rzeczonych i pieniężnych otrzymał kupon do sklepu rowerowego. Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zamiłowania do sportu i życzymy radości, którą uprawianie go daje!

Z sukcesem w konkursie „Cukierku, Ty łobuzie!”

25 kwietnia 2026 roku w SP3 odbył się międzyszkolny konkurs czytelniczy dla klas I-IV pt. „Cukierku, Ty łobuzie!". W wydarzeniu brało udział 3 uczniów: Martyna Haniszewska, Daria Zawierucha oraz Szymon Krzeszewski. Wszystkim należą się wielkie gratulacje, ponieważ poziom rywalizacji był bardzo wysoki. Szczególne gratulacje dla Szymona Krzeszewskiego z klasy 4, który zajął 2 miejsce! 

Cieszymy się, że wśród naszych uczniów mamy miłośników czytelnictwa. Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 3 za zaproszenie na to wspaniałe wydarzenie. Wkrótce przed nami także podsumowanie Wielkiej Ligi Czytelników.

 

Dobre wyniki w konkursie „Czar Par”

25 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXII Drużynowym Konkursie Matematycznym „Czar Par”, skierowanym do uczniów klas trzecich szkół podstawowych. Konkurs był okazją do sprawdzenia umiejętności logicznego myślenia, matematycznego sprytu oraz współpracy w zespole.

Naszą szkołę reprezentowały dwie dwuosobowe drużyn osiągając świetny wynik:

  • Florian Proć i Mieszko Nowakowski - V miejsce
  • Antoni Feszyk i Tytus Szymański-Uniejewski - VI miejsce

To bardzo dobry wynik i piękne osiągnięcie w gronie młodych pasjonatów matematyki.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, odwagę w podejmowaniu wyzwań oraz godne reprezentowanie naszej szkoły. Życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwijania matematycznych talentów!

Jadłodzielnia

Imieniny


Dziś: Barnaby, Radomiła
Jutro: Janiny, Jana
Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?
(Łk 6,41)

certyfikat

certyfikat

logo-II-TF

pije mleko swiat podbije

owoce w szkole rgb