Lekcja muzyki on line

Klasa V otrzymała zadanie domowe z muzyki polegające na zapoznaniu się z pracą lutnika, czyli artysty - rzemieślnika, wykonującego instrumenty smyczkowe. Uczniowie otrzymali filmik o krakowskim lutniku.

Wasza koleżanka Julia Leśków bardzo poważnie podeszła do tego zadania. Wybrała się osobiście do pracowni pana lutnika. Julka na tym nie poprzestała.
Kolejne zadanie wykonała iście mistrzowsko. Aby bardziej poznać instrument jakim są organy,
odwiedziła Kościół Matki Bożej Gromnicznej w Kożuchowie, gdzie znajdują się organy powstałe w 1839 r.

Chęć, zaangażowanie Julki jest godne największej pochwały i naśladowania! Brawo!
Pewnie już zgadliście jakie dostała oceny :)

j.angielski, kl. I-III

Koronawirus

Dziś: Jakuba, Justyna