Bieg Solan

W sobotę 25 maja odbył się Mini - bieg "Solan" oraz bieg "Solan" - półmaraton zorganizowane przez władze miejskie w Nowej Soli. W biegach dzieci naszą szkołę reprezentowała silna drużyna: Wojciech Bielicz, Karolina Żygas, Dominika Żygas, Karolina Bielicz, Jan Kiraga, Anna Irzykiewicz, Eliza Janus, Weronika Bielicz, Maciej Kiraga, Łukasz Steciąg oraz  Ignacy Irzykiewicz. Natomiast z Katolickiego Gimnazjum pobiegli: Tymoteusz Żygas, Kornel Walentowski, Szymon Irzykiewicz, Jakub Wawrzykowski, Wojciech Rastawicki, Hubert Ficner oraz Jarosław Frankowski.
Fotorelacja z biegów - kliknij
     Warto docenić, że niektórzy przyjechali aż z sąsiednich miejscowości, by móc wziąć udział (Kożuchów, Wrociszów, Bielawy). Z obu naszych szkół, najlepsze miejsca zajęli: Weronika Bielicz (VIII miejsce) i Jakub Wawrzykowski (V miejsce) w swoich kategoriach wiekowych. Zaraz po startach uczniów rozpoczął się półmaraton na dystansie ponad 21 kilometrów. Tu reprezentacja naszej szkoły była mniej liczna, gdyż stanowił ją jedynie pan Marek Bielicz, który dystans ten pokonał w bardzo dobrym czasie 1 godz. 33 minuty. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i ogromnie się cieszymy, że w naszych szkołach tak popularny jest sport.

Dziś: Ludwika, Piotra
Jutro: Pawła, Walerii
Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie
(Mt 24,44)