CZYTELNICZE WYZWANIA DLA MAŁEGO I DUŻEGO

Miejska Biblioteka dla Dzieci w Nowej Soli zaprasza czytelników w wieku 7-15 lat do całorocznej aktywności czytelniczej, a my zapraszamy naszych uczniów do podjęcia tego wyzwania. Dla wytrwałych, Rada Rodziców przewidziała NAGRODY! Biblioteka oferuje konkurs całoroczny, a my uhonorujemy naszych czytelników już po 6 miesiącach.

• Proste!
  • Przyjemne!
  • Sami wybieracie książki, które czytacie! Muszą one jedynie spełniać kryterium miesiąca.

Odbierajcie swoje karty z wyzwaniami w bibliotekach lub u p. Ani Sieciechowicz, pożyczajcie wybrane przez siebie pozycje książkowe i CZYTAJCIE!

Powodzenia!!!

Szczegółowe informacje odnośnie konkursu szkolnego u p. Ani Sieciechowicz, a odnośnie całorocznego konkursu Biblioteki Miejskiej na stronie biblioteki.

Dziś: Marzeny, Marii, Klaudiusza
Jutro: Ludwika, Piotra