Święto Patronalne Szkół

29 maja obchodziliśmy Święto Patronki Naszych Szkół - św. Urszuli Ledóchowskiej. Cała społeczność szkolna dzień ten rozpoczęła mszą świętą którą celebrował ks. prałat Józef Kocoł. Po mszy udaliśmy się do szkoły na krótką prezentację przypominającą życie oraz działalność naszej Patronki, by po chwili obejrzeć spektakl pt. "Z urwisa bohater" oparty na książce św. Urszuli Ledóchowskiej po tym samym tytułem. Ostatnim akcentem uroczystości był konkurs prac artystycznych poświęconych życiu oraz myśli świętej Urszuli Ledóchowskiej.

W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej wzniosłej uroczystości, w szczególności kl. III za oprawę Mszy Świętej, grupie teatralnej oraz Gosi Faron za napisanie do przedstawienia scenariusza.

Dziś: Marzeny, Marii, Klaudiusza
Jutro: Ludwika, Piotra