Czerwcowe wycieczki

W zeszłym tygodniu uczniowie Gimnazjum uczestniczyli w czterodniowej wycieczce do Krakowa, zaś uczniowie Szkoły Podstawowej  w wyjeździe do  Zielonej Góry na film pt. "Tajemnica zielonego królestwa".
   Uczestnicy wycieczki do Krakowa, mieli okazje zwiedzić Muzeum Auschwitz Birkenau, Wawel, Starówkę, Kościół Mariacki, Wadowice i Muzeum Ojca Świętego Jana Pawła II. Odwiedzili również piękną miejscowość Lipnicę Murowaną, w tym dwór rodu Ledóchowskich oraz kościół św. Leonarda wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Ostatniego dnia wybrali się na wędrówkę po Ojcowskim Parku Narodowym zwiedzając zamek na Pieskowej Skale oraz Jaskinię Łokietka.  Czas wolny wypełniały nam rozgrywki tenisa stołowego.

Fotorelacja - kliknij

Dziś: Marzeny, Marii, Klaudiusza