Święto Edukacji Narodowej

W piątek 14.10 społeczność naszej szkoły świętowała Dzień Nauczyciela, czyli Święto Edukacji Narodowej. Jest to dzień, w którym najmłodsi uczniowie są pasowani i składają uroczyste ślubowanie, natomiast pozostali mają czas, by podziękować swoim pedagogom. Podobnie było w tym roku, najpierw najmłodsi stali się prawdziwymi uczniami, a następnie starsi poprowadzili program artystyczny dla swoich nauczycieli. Klasa VIII, pod kierunkiem Pana Tomasza Przywartego, zorganizowała turniej dla pracowników naszej szkoły. Wśród konkurencji były kalambury, Familiada, rozpoznawanie osób i melodii filmowych, czy układanie tangramów. Śmiechu było co niemiara, a każdy nauczyciel z pewnością poczuł się doceniony. Dziękujemy i zapraszamy do galerii.

Dziś: Marzeny, Marii, Klaudiusza
Jutro: Ludwika, Piotra