SENIORZY I MŁODZIEŻ

Dziś już ostatni raz w tym roku szkolnym odwiedziliśmy naszych znajomych seniorów. Ugościli nas jak zawsze słodkościami, był czas na wspólne rozmowy, a potem twórcze wykonywanie pięknych prac plastycznych. Powstawały wspaniałe maki, zawilce, jaśminy, kaczeńce i różne inne letnie kwiaty. Rozmowy przy tym wciąż trwały, wielu seniorów wspominało dawne czasy, podśpiewywało piosenki związane z tematyką kwiatów. Aż trudno było się rozstać... A na placu pod Domem Seniora na naszych wolontariuszy z VIII klasy czekało już ognisko, kiełbaski i inne atrakcje. Było to podziękowanie z miejskiego centrum wolontariatu dla wszystkich uczniów szkół podstawowych, którzy przez cały rok zaangażowani byli w pomoc innym. Miejmy nadzieję, że taka wrażliwość, życzliwość i chęć niesienia pomocy potrzebującym zostanie w naszych ósmoklasistach oraz będą mieć zawsze otwarte serca dla innych. Zapraszamy do oglądnięcia wspaniałych prac, które stworzyli wraz z kochanymi seniorami.

Dziś: Pawła, Walerii
Jutro: Rity, Donaty
Czuwajcie i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli stanąć przed Synem Człowieczym
(Łk 21,36)