Narodowe Święto Niepodległości

W piątek 10 listopada w naszej szkole było dużo akcentów związanych ze 105 rocznicą odzyskania niepodległości. W pierwszej kolejności, już na I lekcji, uczniowie klasy VII zaprezentowali montaż słowo-muzyczny poświęcony losom naszej Ojczyzny pod zaborami i radości, a także wartości niepodległości. Opiekunem grupy była pani Elżbieta Maślankowska. Punktualnie o 11.11 wszyscy zebraliśmy się w auli, aby zaśpiewać hymn narodowy w ramach ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu". Wieczór z kolei upłynął pod znakiem pieśni patriotycznych, które wykonaliśmy przy ognisku w ramach akcji "Ogniska Patriotyzmu" Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie - Rodzicom (pyszne ciasta), nauczycielom oraz oczywiście naszym wspaniałym uczniom.

Link do uroczystej akademii - kliknij

Dziś: Pawła, Walerii
Jutro: Rity, Donaty
Czuwajcie i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli stanąć przed Synem Człowieczym