Sukces w konkursie tabliczki mnożenia

XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, 17 listopada 202317 listopada drużyna naszych rach-mistrzów w składzie Kamil Benesz (kl IV), Bruno Krenz (kl V), Lucjan Proć (kl. VI), Kamila Zawali (kl. VIII) oraz Wojciech Sokołowski (kl. VIII) konkurowali w Powiatowym Konkursie Rach-Mistrz Tabliczki Mnożenia 2023 organizowanym przez SP 2 w Kożuchowie. Oprócz bardzo dobrej znajomości liczenia do 200, uczniowie musieli zmierzyć się z ograniczeniem czasowym. Po rywalizacji przyszedł czas na słodki poczęstunek oraz zwiedzanie Kożuchowa z przewodnikiem. Na ogłoszeniu wyników okazało się, że w kategorii klas IV Kamil Benesz zdobył tytuł V-ce mistrza rachowania. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Dziś: Pawła, Walerii
Jutro: Rity, Donaty
Czuwajcie i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli stanąć przed Synem Człowieczym
(Łk 21,36)