Kiermasz Bożonarodzeniowy 2023

10 grudnia odbył się kolejny już Kiermasz Bożonarodzeniowy w naszej szkole. Dzieciom, młodzieży, rodzicom i nauczycielom dziękujemy za wspólne przygotowania oraz udział. Było kolorowo, nastrojowo, pachniało przepysznymi domowymi wypiekami. Łączna kwota jaką uzyskali uczniowie ze sprzedaży ozdób świątecznych przekroczyła 3000 złotych. Nagroda będzie wspólna dla wszystkich uczniów sfinansowana z tych pieniędzy ale to niespodzianka.
Podczas kiermaszu uczestnicy mieli okazję po raz kolejny zmierzyć się z testem wiedzy o zwyczajach świątecznych. Łącznie 33 osoby próbowały swoich sił wraz z rodzinami. Największą ilość punktów 29 z 30 możliwych uzyskały 4 osoby.  Wobec tego odbyło się losowanie. Jedna z uczennic wylosowała zwycięzcę a został nim Miłosz Tabjan z klasy IV. Gratulujemy Miłoszowi ale i wszystkim, którzy brali udział. Wiele osób też było blisko tego wyniku. Poniżej prezentujemy fotorelację z kiermaszu i zapraszamy na następne szkolne wydarzenia.

Dziś: Igi, Ignacego
Jutro: Joanny, Achillesa
Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?
(Łk 6,41)