ZABAWY ANDRZEJKOWE

W ubiegłą sobotę w naszej szkole rodzice i nauczyciele bawili się na wspólnej zabawie. Zorganizowała ja Rada Rodziców. Podczas niej zbierano pieniądze na zakup sztandaru Zespołu Szkół Katolickich.

W miniony czwartek odbyła się dyskoteka dla gimnazjum. Tematem przewodnim były lata 70 - te i 80 - te XX w. Organizacją zajął się samorząd uczniowski wraz z opiekunem, p. Anną Sieciechowicz. Nad bezpieczeństwem czuwali: p. Arleta Petreczko, p. Renata Bielicz, p. Marek Bielicz i p. Tomasz Przywarty. Młodzież bawiła się bardzo dobrze. Dziękujemy wszystkim organizatorom i opiekunom, dzięki którym mogły się odbyć obie zabawy andrzejkowe.

PS. Serdeczne podziękowania dla absolwenta naszej szkoły Filipa Sebastian, który zorganizował sprzęt muzyczny oraz poprowadził zabawę.

GALERIA ICONA

Dziś: Józefa, Jeremiasza
Jutro: Zygmunta, Atanazego
Kamień, który odrzucili budujący, ten stał się kamieniem węgielnym. Pan to sprawił i jest cudem w oczach naszych