Spotkanie opłatkowe

W środę, 8 stycznia odbyło się w naszej spotkanie opłatkowe dla rodziców. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz Nowej Soli: Prezydent - Wadim Tyszkiewicz, Przewodniczący Rady Miejskiej - Piotr Szyszko oraz pani Jolanta Szatkowska z wydziału finansowo - budżetowego Urzędu Miejskiego. Na zaproszenie odpowiedział także ks. Kanonik Józef Adamczyk. Niestety, ze względu na stan zdrowia nie mógł przybyć do nas ks. Prałat Józef Kocoł. Po prezentacji jasełek w wykonaniu uczniów naszej szkoły, Pani Dyrektor oraz Prezydent Nowej Soli złożyli zebranym życzenia pomyślności w nowym roku. Następnie zebrani przełamali się tradycyjnym opłatkiem i rozpoczęło się kolędowanie prowadzone przez scholę szkolną oraz nauczycieli i rodziców.

Dziś: Rity, Donaty
Jutro: Mariana, Katarzyny
Nie lękaj się ich, bym cię czasem nie napełnił lękiem przed nimi
(Jr 1,17b)