Ruszają zajęcia z basenu

KOMUNIKAT

W najbliższy wtorek tj. 7.10.2014 rozpoczynają się zajęcia na basenie dla klasy I, II i III szkoły podstawowej.
Dzieci będa podzielone na następujące grupy:
I grupa - (zajęcia trwają od 12.50 do 13.35) Miranda Babij, Mikołaj Bator, Zuzanna Bator, Kornelia Budzan, Maria Gradziuk, Wojciech Kosow, Zuzanna Kumek, Karolina Lachowicz, Antoni Mikuliszyn, Wojciech Misiurny, Amanda Norkiewicz, Tosława Patelka, Szymon Wieliczko;
II grupa - (zajęcia trwają od 13.45 do 14.30) Jonasz Babij, Zofia Babij, Wojciech Bielicz, Piotr Ciesielski, Bartosz Ejkiewicz, Jakub Faron, Antoni Irzykiewicz, Lidia Kiraga, Klara Lachowicz, Bożesława Patelka, Amelia Steciąg, Jagoda Wawrzykowska.
Przypominamy, że niezbędne podczas zajęć na pływalni są: strój kąpielowy lub kąpielówki, czepek kąpielowy, mydło, ręcznik i klapki. Uczniowie mogę mieć też okulary do pływania.
Jeżeli ktoś z rodziców uczniów dysponuje czasem, samochodem i chęciami, to możliwe jest przewożenie dzieci na pływalnię. Po zajęciach uczniowie będą odprowadzani przez nauczycieli do szkoły, chyba że zostaną odebrane przez rodziców bezpośrednio z basenu.
Uwaga:
Jednocześnie informujemy, że w dniu 14.10.2014, ze względu na przypadający Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie uczniów klas pierwszych, zajęcia na pływalni nie odbędą się.

Dziś: Zygmunta, Atanazego
Jutro: Marii, Marioli