Jak II klasa poznawała zawód lekarza

28 listopada odbyło sie kolejne spotkanie z naszymi rodzicami mające na celu poznanie ich zawodów. Tym razem odwiedzili nas Pan Wojciech Faron, tata Kuby oraz Pan Aleksander Pawlak, tata Niny i Jędrka. Pan Wojtek jest kardiologiem, a Pan Aleksander neurochirurgiem. Gdy założyliśmy lekarskie maski i czepki mogliśmy poczuć się jak prawdziwi doktorzy. Oglądaliśmy niesamowite narzędzia chirurgiczne, słuchaliśmy bicia sera i mierzyliśmy ciśnienie krwi. Na szczęście okazało się, że wszyscy żyją! Nie obyło się jednak bez operacji. Przeprowadzono ją na rozjechanej gąbce. A może to był SpongeBob?

Na koniec wszyscy otrzymali dyplomy. Zajęcia były bardzo ciekawe. Dziękujemy naszym gościom za wszystkie atrakcje. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania z naszymi rodzicami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

GALERIA ICONA

Dziś: Bożydara, Grzegorza
Jutro: Izydora, Antoniny
Cieszcie się i radujcie, bo wielka jest wasza nagroda w niebie