Wigilia szkolna

W miniony piątek (19.12) po raz ostatni w roku 2014. spotkaliśmy się w naszym, szkolnym gronie. Po trzech pierwszych lekcjach w świetlicy rozpoczęła się wigilia szkolna. Pierwszym punktem programu było przedstawienie jasełkowe, przygotowane przez uczniów najmłodszych klas pod opieką pani Małgorzaty Kiragi i wychowawczyń. Dzieci w zabawny sposób, ale zarazem wystarczająco poważnie opowiedziały nam o narodzinach Zbawiciela i owocach wiary w Niego.

Następnie nasz gość - ks. prałat Józef Kocoł - na prośbę pana Dyrektora odczytał fragment Ewangelii i złożył wszystkim (obecni byli także niektórzy rodzice) życzenia świąteczne. Po życzeniach przełamaliśmy się tradycyjnym opłatkiem. W tym samym czasie rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie przy akompaniamencie uczniów uzdolnionych muzycznie. W sumie było blisko dwudziestu wykonawców. Wspólny śpiew sprawił nam bardzo dużo radości. Teraz trwają już ferie świąteczne, ale o wigilii szkolnej z pewnością nie zapomnimy. Zapraszamy do galerii!

GALERIA ICONA

Dziś: Ludwika, Piotra
Jutro: Pawła, Walerii
Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie