Dzień Dziecka

W poniedziałek, 1 czerwca, w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Najmłodsi uczniowie szkoły zaprezentowali układy taneczne, które były oceniane przez jury w składzie: p. Irmina Pawlikowska oraz p. Magdalena Wiluś. Ustalono następującą klasyfikację:

I miejsce - Jakub Faron, Zuzanna Bator, Zuzanna Kumek, Miranda Babij

II miejsce - Marcin Mosorzewski, Julia Ghandilyan, Zofia Babij, Klara Lachowicz, Karolina Lachowicz, Piotr Rejment

III miejsce - Wojciech Bielicz, Piotr Ciesielski, Jonasz Babij, Antoni Irzykiewicz, Bartosz Ejkiewicz

Ponadto za popisy taneczne w stylu breakdance zostali wyróżnieni: Szymon Wieliczko i Wojciech Misiurny. Po zawodach klasy I-III wzięły udział w turnieju gier planszowych. Starsze klasy udały się wraz z wychowawcami do restauracji lub obejrzały filmy. Wszyscy uczniowie otrzymali od szkoły słodki upominek.

Dziś: Pawła, Walerii
Jutro: Rity, Donaty
Czuwajcie i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli stanąć przed Synem Człowieczym
(Łk 21,36)