Marsz dla Życia i Rodziny w Nowej Soli - 15 maja

W niedzielę, 15 maja wyruszy w Nowej Soli drugi Marsz dla Życia i Rodziny. Nasza szkoła uczestniczy w programie Szkoła Przyjazna Rodzinie i dlatego właczyła się w przygotowanie tego wydarzenia. Chcemy razem pomaszerować, by zamanifestować przywiązanie do wartości rodziny i oraz szacunek dla życia. "Każde życie jest bezcenne" to hasło tegoroznego marszu.
   Niech nie zabraknie na Nowosolskim Marszu nikogo, kto cieszy się swoją rodziną i dziećmi. Spotkajmy się z ludźmi, którym bliskie są te same wartości. Zwracajmy uwagę na potrzeby rodzin i na wartość każdego ludzkiego życia. Bądźmy razem 15 maja w Nowej Soli. Niech Marsz dla Życia i Rodziny będzie naszym rodzinnym świętem.

Rozpoczniemy o 14.00 Mszą św. w Kościele św. Józefa Rzemieślnika. Marsz sformuje po Mszy św. i ok. 15.00 wyruszy ulicami miasta do parku Wodny Świat, gdzie będziemy mogli wspólnie świętować (koncerty, zabawy, poczęstunek). Zachęcamy, by na marsz przygotować własne transparenty o treściach prorodzinych i pro-life.

Napiskolor

Dziś: Ludwika, Piotra
Jutro: Pawła, Walerii
Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie