"RADOŚĆ" W DZIEŃ DZIECKA

W Dzień Dziecka, jak co roku, odbyła się olimpiada "Radość" dla uczniów niepełnosprawnych. Mimo niesprzyjającej rano aury, o godz. 11.00 udało się dokonać uroczystego rozpoczęcia i rozegrać wiele różnych konkurencji. Również w tym roku olimpiadę wspierali nasi wolontariusze z najstarszej klasy gimnazjum: Zuzanna Cisowska, Oliwia Rudnicka, Franciszek Pietrzak i Grzegorz Żygas.

Cieszymy się, że mogliśmy w tym dniu sprawić wiele radości naszym mniej sprawnym rówieśnikom. Ponieważ była to już najprawdopodobniej ostatnia działalność w ramach Szkolnego Centrum Wolontariatu w tym roku szkolnym, pragnę podziękować wszystkim wolontariuszom z naszej szkoły za zaangażowanie w tegoroczne akcje pomocowe oraz zapraszam chętnych do udziału już po wakacjach.

Opiekun Szkolnego Centrum Wolontariatu

Renata Bielicz

Dziś: Rity, Donaty
Jutro: Mariana, Katarzyny