Miejskie zakończenie roku szkolnego

Dzisiaj (21.06) w Nowosolskim Domu Kultury odbyło się miejskie zakończenie roku szkolnego. Organizatorem uroczystości w tym roku była Szkoła Podstawowa nr 6. Podczas gali, upiększonej występami artystycznymi, dyrektorzy szkół wręczali nagrody i dyplomy dla najlepszych uczniów, natomiast rodzice otrzymywali listy gratulacyjne.

Naszą szkołę reprezentowali: Bartłomiej Patelka, Elwira Biel, Karolina Bielicz, Zofia Ciesielska oraz Karolina Żygas z podstawówki, a także: Weronika Bielicz, Maciej Kiraga, Oliwia Płonka oraz Bartłomiej Siborowski z gimnazjum. Na koniec głos zabrał prezydent Nowej Soli - Wadim Tyszkiewicz, który docenił wkład rodziców w sukces ich dzieci. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów (ale najpierw udanych wakacji!!!).

Dziś: Marzeny, Marii, Klaudiusza
Jutro: Ludwika, Piotra